AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA LINKI
Strona główna / O mnie

O mnie

-
Moja firma działa na rynku od 2015 roku i świadczy szeroki zakres usług księgowych, doradczych i szkoleniowych zarówno dla przedsiębiorców jak i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Podejmuję również współpracę z organizacjami pozarządowymi a także z organami administracji publicznej. Z pełnym zakresem usług mogą się Państwo zapoznać w zakładce Usługi.

Zachęcając Państwa do korzystania z moich usług poniżej przedstawiam swoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Wykształcenie:

2004 - 2008
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
Kierunek: Zarządzanie w Instytucjach Samorządowych

2008 - 2010
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Kierunek: Zarządzanie w Administracji Publicznej


Doświadczenie zawodowe:

W latach 2008 - 2015 byłem zatrudniony w Urzędzie Skarbowym w Turku. W ramach swoich obowiązków służbowych prowadziłem sprawy z zakresu podatków dochodowych, podatków majątkowych oraz podatku od towarów i usług. Od 01.05.2013 pełniłem funkcję Kierownika Działu Obsługi Bezpośredniej. W tym czasie nadzorowałem prowadzenie spraw w zakresie wszystkich podatków obsługiwanych przez urzędy skarbowe. Praca w strukturach administracji skarbowej pozwoliła mi na dokładne poznanie systemu podatkowego w Polsce oraz zasad funkcjonowania służb skarbowych. W tym czasie organizowałem i prowadziłem wiele szkoleń o tematyce podatkowej skierowanych zarówno do pracowników administracji skarbowej jak i podatników.

W 2015 roku złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin na doradcę podatkowego i rozpocząłem wykonywanie tego zawodu po złożeniu ślubowania w dniu 14 stycznia 2016 roku.

Galeria

Napisz do nasKontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia