AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI

Wskaźniki VAT

dodano: 2016-02-01


ROCZNY LIMIT ZWOLNIENIA Z PODATKU VAT - 150 000 ZŁ


STATUS MAŁEGO PODATNIKA - 1 200 000 EURO


LIMIT ZWOLNIENIA Z OBOWIĄZKU ROZLICZANIA WNT - 50 000 ZŁ


LIMIT ZWOLNIENIA Z OBOWIĄZKU REJESTRACJI W PRZYPADKU SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ NA TERYTORIUM KRAJU - 160 000 ZŁ


STAWKI PODATKU:
  • 23% - STAWKA PODATKU
  • 8% - TOWARY Z WIĄZANE Z OCHRONĄ ZDROWIA, WYBRANE ART. SPOŻYWCZE, CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z BUDOWNICTWEM OBJĘTYM SPOŁECZNYM PROGRAMEM MIESZKANIOWYM
  • 5% - WYBRANE ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
  • 4% - USŁUGI TAKSÓWEK OSOBOWYCH
  • 0% - WDT, EKSPORT
Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności