AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI

Przewodnicząca KRDP w Przeglądzie Podatkowym o roli doradców podatkowych

dodano: 2016-05-04
-
W czasopiśmie „Przegląd Podatkowy” ukazał się obszerny wywiad z prof. dr hab. Jadwigą Glumińską-Pawlic pt.: „ Doradcy podatkowi od 20 lat w trosce o finanse podatników i budżetu państwa”. 

- „W Polsce nie istnieje system podatkowy. Mamy tylko zbiór przypadkowych, często zmienianych ustaw, których nie można określić tym mianem” – stwierdziła Przewodnicząca Krajowej Rady Doradców podatkowych. Podkreśliła, że w trosce o finanse państwa i dla dobra podatników trzeba napisać ustawy podatkowe od nowa (nawet powielając część dotychczasowych przepisów), likwidując dotychczasowy bałagan legislacyjny. „- Trzeba to zrobić jak najszybciej a Krajowa Izba Doradców Podatkowych jest gotowa w takich pracach uczestniczyć, czeka tylko na sygnał. Tym bardziej, że doradcy podatkowi jako praktycy mają także wsparcie ze strony świata nauki, przy KRDP działa bowiem Rada Naukowa złożona z profesorów prawa finansowego i ekonomii – podkreśliła prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic.

Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności