AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI
Strona główna / SZKOLENIA

SZKOLENIA

- Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową.

Jako doradca podatkowy prowadzę szkolenia, wykłady, instruktaże, warsztaty z zakresu przepisów prawa podatkowego. Oferta szkoleniowa przeze mnie przygotowana skierowana jest zarówno do przedsiębiorców; osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz podmiotów takich jak fundacje, stowarzyszenia czy organy administracji publicznej. Przygotowuję i prowadzę szkolenia na zamówienie w dowolnym temacie związanym z prawem podatkowym. Opracowane przeze mnie materiały szkoleniowe przekazuję uczestnikom szkoleń. Wyświetlam również prezentację multimedialną. Odpowiadam na pytania uczestników w trakcie spotkania oraz po jego zakończeniu.

Cena za przeprowadzenie szkolenia jest ustalana indywidualnie z zamawiającym. Wystawiam faktury VAT.

Oto przykładowa tematyka szkoleń:

"PODATKOWE WSPARCIE PRZEDSIĘBIORCÓW"
(Optymalizacja podatkowa, zachowania pozwalające na zmniejszenie zobowiązania podatkowego, czego unikać aby nie narażać się na kontrole i kary, jakimi obszarami działalności organy podatkowe interesują się najbardziej)

"PŁATNIK PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH"
(Obowiązki pracodawcy zatrudniającego pracowników, najczęściej występujące problemy, aktualne orzecznictwo sądów administracyjnych)

"SAMOCHÓD W FIRMIE"
(Porównanie kupna i leasingu, konsekwencje sprzedaży samochodu, omówienie spraw podatkowych w podatku PIT (CIT) VAT związanych z użytkowaniem samochodu w firmie)

"NIERUCHOMOŚCI"
(Amortyzacja w firmie, odpłatne zbycie nieruchomości poza działalnością gospodarczą)

"ZMIANY W PODATKU PIT, CIT I VAT OD 01.01.2016"


Poniżej przedstawiam Państwu fragmenty prezentacji multimedialnych wyświetlanyh na szkoleniach.

Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności