AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI
Strona główna / SZKOLENIA

SZKOLENIA

- Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową.

Jako doradca podatkowy prowadzę szkolenia, wykłady, instruktaże, warsztaty z zakresu przepisów prawa podatkowego. Oferta szkoleniowa przeze mnie przygotowana skierowana jest zarówno do przedsiębiorców; osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz podmiotów takich jak fundacje, stowarzyszenia czy organy administracji publicznej. Przygotowuję i prowadzę szkolenia na zamówienie w dowolnym temacie związanym z prawem podatkowym. Opracowane przeze mnie materiały szkoleniowe przekazuję uczestnikom szkoleń. Wyświetlam również prezentację multimedialną. Odpowiadam na pytania uczestników w trakcie spotkania oraz po jego zakończeniu.

Cena za przeprowadzenie szkolenia jest ustalana indywidualnie z zamawiającym. Wystawiam faktury VAT.

Oto przykładowa tematyka szkoleń:

"PODATKOWE WSPARCIE PRZEDSIĘBIORCÓW"
(Optymalizacja podatkowa, zachowania pozwalające na zmniejszenie zobowiązania podatkowego, czego unikać aby nie narażać się na kontrole i kary, jakimi obszarami działalności organy podatkowe interesują się najbardziej)

"PŁATNIK PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH"
(Obowiązki pracodawcy zatrudniającego pracowników, najczęściej występujące problemy, aktualne orzecznictwo sądów administracyjnych)

"ROZPOCZĘCIE INDYWIDUALNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ"
(Wpis do CEIDG, wybór formy opodatkowania, obowiązki VAT, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne)

"SAMOCHÓD W FIRMIE"
(Porównanie kupna i leasingu, konsekwencje sprzedaży samochodu, omówienie spraw podatkowych w podatku PIT (CIT) VAT związanych z użytkowaniem samochodu w firmie)

"NIERUCHOMOŚCI"
(Amortyzacja w firmie, odpłatne zbycie nieruchomości poza działalnością gospodarczą)

"ZMIANY W PODATKU PIT, CIT I VAT"


Poniżej przedstawiam Państwu fragmenty prezentacji multimedialnych wyświetlanych na szkoleniach.

Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Stefana Żeromskiego 8/A4
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności