AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI
Strona główna / Usługi / VAT-REF

VAT-REF

-
Świadczę usługi w zakresie odzyskiwania podatku VAT zapłaconego za granicą, w związku z dokonywanymi zakupami na terenie innych państw członkowskich Unii Europejskiej.

Podatnicy VAT zarejestrowani jako VAT-CZYNNI mający siedzibę działalności gospodarczej na terytorium kraju mogą ubiegać się o zwrot podatku zapłaconego za granicą w związku z zakupionymi tam towarami:inne wydatki związane ze środkami transportu
  • paliwo
  • wynajem środków transportu
  • inne wydatki związane ze środkami transportu
  • opłaty drogowe
  • koszty podróży - opłaty za transport publiczny
  • zakwaterowanie
  • żywność, napoje i usługi restauracyjne
  • opłaty za wstęp na targi i wystawy
  • wydatki na artykuły luksusowe, rozrywkowe i wydatki reprezentacyjne
  • inne
Zwrot podatku zapłaconego za granicą dokonywany jest na wniosek składany wyłącznie drogą elektroniczną w terminie do 30 września po skończonym roku podatkowym. Dla potrzeb wypełnienia wniosku niezbędne jest posiadanie dokumentów (faktur, rachunków) potwierdzających poniesione wydatki.

Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Stefana Żeromskiego 8/A4
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności