AKTUALNOŚCI Usługi O mnie SZKOLENIA KONTAKT ETYKA ZAWODOWA i ODO LINKI
Strona główna / O mnie

O mnie

-
Moja firma działa na rynku od 2015 roku i świadczy szeroki zakres usług księgowych, doradczych i szkoleniowych zarówno dla przedsiębiorców jak i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Podejmuję również współpracę z organizacjami pozarządowymi a także z organami administracji publicznej. Z pełnym zakresem usług mogą się Państwo zapoznać w zakładce Usługi.

Zachęcając Państwa do korzystania z moich usług poniżej przedstawiam swoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Wykształcenie:

2004 - 2008
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
Kierunek: Zarządzanie w Instytucjach Samorządowych

2008 - 2010
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Kierunek: Zarządzanie w Administracji Publicznej


Doświadczenie zawodowe:

W latach 2008 - 2015 byłem zatrudniony w Urzędzie Skarbowym w Turku. W ramach swoich obowiązków służbowych prowadziłem sprawy z zakresu podatków dochodowych, podatków majątkowych oraz podatku od towarów i usług. Od 01.05.2013 pełniłem funkcję Kierownika Działu Obsługi Bezpośredniej. W tym czasie nadzorowałem prowadzenie spraw w zakresie wszystkich podatków obsługiwanych przez urzędy skarbowe. Praca w strukturach administracji skarbowej pozwoliła mi na dokładne poznanie systemu podatkowego w Polsce oraz zasad funkcjonowania służb skarbowych. W tym czasie organizowałem i prowadziłem wiele szkoleń o tematyce podatkowej skierowanych zarówno do pracowników administracji skarbowej jak i podatników.

W 2015 roku złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin na doradcę podatkowego i rozpocząłem wykonywanie tego zawodu po złożeniu ślubowania w dniu 14 stycznia 2016 roku.

Galeria

Napisz do nas


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Marcina Dzikowskiego z siedzibą w Turku przy ul. Pl. Wojska Polskiego 16/2 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kontakt

Biuro Rachunkowe Turek Doradca Podatkowy Marcin Dzikowski

ul. Stefana Żeromskiego 8/A4
62-700 Turek
Email:
info@podatkidzikowski.pl dzikowski.podatki@o2.pl
Telefon:
697 278 832
projekt i wykonanie BerMar multimedia
Polityka prywatności